Werkzaamheden centrum Oudenbosch

Kruising Varkensmarkt - Polderstraat 2 weken dicht
Aannemer Van den Elshout & de Bont start woensdag 8 april met de werkzaamheden in fase 12 van de Herinrichting Winkelstraten: de kruising Varkensmarkt - Polderstraat met Oost-Vaardeke - Marktstraat. De werkzaamheden in deze fase duren ongeveer 2 weken. Bij slechte weersomstandigheden kunnen de werkzaamheden langer duren. Voor het verkeer wordt een omleiding ingesteld. De parkeerplaatsen en garages aan de Marktstraat blijven bereikbaar via de Stoofstraat, de paaltjes worden hier tijdelijk weggehaald. De blauwe pijl geeft de tijdelijke rijroute aan.
Op de plekken waar gewerkt wordt, zijn de pand alleen te voet bereikbaar over loopschotten. Het is niet de bedoeling om over de loopschotten te fietsen, dit is gevaarlijk. Stap dus op tijd af.
Aanwonden hebben van de aannemer een brief met meer informatie ontvangen. U kunt alle informatie ook terugvinden in de Bouwapp. Zoek op ‘Herinrichting winkelstraat Oudenbosch’.