Docenten beeldende kunst en vormgeving

In de gemeente Halderberge zijn de volgende docenten beeldende kunst en vormgeving bekend
  • Eva Luijkx, Beeldend kunstenaar
  • Blinde Passie, Beeldend kunstenaar, 06-37568734
  • Konings Paint Design in Oudenbosch, Beeldend kunstenaar, 06-22367057, info@koningspaint.nl
  • Atelier Debbie Nijland, Beeldend kunstenaar, 06-34319462, info@debbienijland.nl
  • Atelier Jos Aanraad, Kunstschilder, 0165-512132
  • Art en Decoration Jeroen Quirijns, Scheppende kunst, 0165-513330
  • GerEsther Schreiverij, Scheppende kunst, 06-52335368
  • St. Centrum voor de Kunsten Amadeus, 0165-313789,
  • Atelier Linda, 076-5031456
  • Jacqueline Braat, Beeldende vakken, 06-22068380
  • Annemarie Spaan, Scheppende kunst, 076-5032290
  • Moods4Woods, Schrijven en scheppende kunst
  • Mirjam de Kruif, Schrijven en scheppende kunst, jwpmdekruif@ziggo.nl
  • Tearrific Art
  • Atelier Tankink, Beeldend kunstenaar, 076-5414642, info@ateliertankink.nl
  • Atelier Iemaazje, Kunstschilder, 06-21677535
  • Kiefmeijer Alex, Beeldend kunstenaar, 0165-540886
  • Marijke Maas, Beelden-Monumentaal, 06-20952543
  • Noline Studio (Peter Luijten), Beeldend kunstenaar, 06-19246374, info@nolinestudio.nl
  • Telleman Kreatieve Zaken, Beeldend kunstenaar, 06-22238477, yvonnetelleman@gmail.com
  • Charlotte Apers, Beeldend kunstenaar, 06-38477379, charlotteapers@gmail.com
  • Atelier Roeland van der Kley, Beeldend kunstenaar, 076-5427172
  • Atelier Sylvia Thijssen, Beeldend kunstenaar, 06-13490520, sylviathijssen@casema.nl

Laat u als ouder goed informeren over de docent waar uw kind lessen bij volgt.
Wij controleren dat de docent:
- Gediplomeerd is voor het instrument waarin les wordt gegeven;
- is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel;
- een Verklaring Omtrent Gedrag bij ons heeft ingediend.
Dat betekent niet altijd dat de docent recentelijk is bijgeschoold, en zegt niet alles over de
kwaliteit van lesgeven van de docent.