Bekendmaking winnaar Jeugd Cultuurprijs 2025

Wethouder Patrick Schouw (Cultuur) maakte op woensdag 3 september 2025 de winnaar van de Jeugd Cultuurprijs 2025 bekend. Dit op voordracht van de vakjury voor de cultuurprijzen. De vereniging werd verrast tijdens de wekelijkse trainingsavond in de gymzaal van het Dorpshuis in Stampersgat.

De uitreiking van de prijs is op vrijdagavond 10 oktober bij Fidei et Arti in Oudenbosch tijdens een feestelijke culturele avond. Samen met de uitreiking van de andere cultuurprijzen, zoals de Cultuurprijs Vakjury en Cultuurprijs Publiek.

Winnaar Jeugdprijs: Majorettevereniging Les Fleurs  

In 2024 vierde Majorettevereniging Les Fleurs uit Stampersgat een bijzondere mijlpaal: het vijftigjarig bestaan. Al een halve eeuw brengt deze vereniging dans, muziek en sportieve prestaties op een unieke manier samen. Zo weten ze jonge leden te enthousiasmeren voor de majorettekunst.

Met zelfontwikkelde shows, sterke onderlinge samenwerking en opvallende resultaten op Brabantse én landelijke wedstrijden, groeide Les Fleurs uit tot een bekende naam in de regio. De vereniging speelt een belangrijke rol in de lokale gemeenschap en blijft zich vernieuwen, met respect voor traditie.